گردهم‌آيي

با تشكر از همه‌ی دوستانی كه ما را در اطلاع‌رسانی گردهم‌آيی ياری كردند و با اميد به ياری ديگر دوستان ،به زودی از همين‌جا می‌توانيد به وبلاگ گرد‌هم‌آيی برويد و آخرين نظرات و خبرها را در مورد گردهم‌آيی بم بخوانيد.باز هم از زحمات دوست عزيزم آقای احسان نوری بابت طراحی وبلاگ مربوطه سپاسگزارم.اما چند نكته:

۱-وبلاگ گردهم‌آيی از آن جهت طراحی‌شد كه خدای نكرده اگر دوستی با غزل‌امروز  مشكل دارد بتواند با فراغت بال سر بزند و نظراتش را بنويسد.تنها پيشنهاد اين برنامه با ما بوده و البته ظاهرا ديگر دوستانی نيز چنين ايده‌ای داشته‌اند.

۲-بنابر نظرخواهی‌هايی كه تا حالا به‌عمل آمده اكثر دوستان با يكی از روزهای ۴شنبه،۵شنبه يا جمعه ، ۱۵-۱۷ بهمن‌ماه موافق هستند.برای تعيين دقيق روز موردنظر باز هم منتظر شما هستيم.

۳-بديهی‌است كه هزينه‌ی حضور در اين گردهم‌آيی به‌عهده‌ی خود دوستان شركت‌كننده خواهدبود.اما نحوه‌ی حضور دوستان می‌تواند با هماهنگی‌های استانی يا منطقه‌ای  و يا گروهی به‌تصويب برسد.

۴-با توجه به‌اينكه عده‌ی قابل‌توجهی از عزيزان هنرمند غيروبلاگ‌نويس (از ساير رشته‌های هنري)جهت حضور اعلام آمادگی كرده‌اند،اميدواريم كه دوستان در اطلاع‌رسانی‌ها،برنامه را به وبلاگ‌نويس‌ها محدود نكنند.

۵-يكی از مهم‌ترين اهداف اين گردهم‌آيی جمع‌آوری و چاپ يك مجموعه‌ی مشترك از آثارعزيزانی‌است كه در اين فاجعه جان خود را از دست داده‌اند .با توجه به آزادبودن همايش،دوستانی كه می‌توانند در زمينه‌ی تقبل هزينه‌های نشر اين مجموعه همياری كنند،آستين‌ها را بالا بزنند.ضمنا اميدواريم ساير دوستانی كه از عزيزان از دست‌رفته اثری در اختيار دارند،در اين زمينه به ما كمك كنند.

به زودی وبلاگ ما روزهای معمولش را از سرخواهدگرفت و در كنار شما در وبلاگ گردهم‌آيی هم به وظايف خود عمل خواهيم‌كرد.شاد و تندرست و رستگار باشيد.

     گردهمایی بم

 گردهمايی بم

              www.gerdehamaayi.persianblog.ir

 

 

/ 0 نظر / 32 بازدید